نوشته ی علمی : آمازون در درحال حاضر توسعه و گسترش خدمت استریم بازی خویش نموده است

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متعدد وب نظیر پباده سازی وبسایت , سئو و بهینه سازی وبسایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ایجا محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ عمل می می‌نماید .
با ما همپا باشید با این نوشته ی علمی موثر :

به لحاظ میرسد که آمازون در درحال حاضر کار روی یک خدمت استریم بازی نموده است که ولی تا سال آتی نباید منتظر آن باشیم.

طی سال‌های اخیر، ویدیو گیم با پیش اخذ کردن بیش تر از سایر سرگرمی‌های پرطرفدار نظیر سینما تحت عنوان یک عدد درآمدزاترین صنعت‌های حوزه سرگرمی شناخته می شود و بدین ترتیب عجیب نمی باشد که این مجموعه بزرگی نظیر آمازون که پیش بیش تر از این به بازار فیلم و سریال ورود کرده بود، قصد حضور در‌این بازار را داشته باشد.

به طور خلاصه، استریم بازی های ویدیویی همانند تماشای یک ویدیو روی یوتوب نموده است. بازی ها روی سرورهای ابری گوگل ذخیره گردیده اند و کاربر بیش تر از طریق اینترنتی کارکشته، بازی را بیش تر از سرورهای ابری اخذ و اجرا می می‌نماید. در‌این وضعیت نیازی به طاقت فرسا افزار کارکشته یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که کنسول ها نمی باشد و همگی چیز بر بستر وب ارائه می شود.

خدمت استریم بازی

مبتنی بر اطلاعاتی که جدیدا به بیرون درز کرده، آمازون در درحال حاضر انجام مذاکراتی با این مجموعه‌های مطرح بازی سازی برای حضور عناوین شاخص‌ آن‌ها روی این خدمت استریم بازی معرفی نشده نموده است. ولی هنوز جزییاتی درین مسئله این مجموعه‌هایی که آمازون قصد همیاری‌ با آن‌ها را دارااست در دسترس نمی باشد.

در درحال حاضر حاضر، این مجموعه‌های شناخته شده دیگری نظیر گوگل و مایکروسافت هم برای کشف کردن منزلت قدرتمندی در‌این حوزه تلاش می‌نمایند. چندی پیش مایکروسافت بیش تر از پروژه Project xCloud که به شما اذن تجربه عناوین ایکس باکس روی هر پلتفرمی را خواهد بخشید پرده برداری اعلام‌کرد. طی ماه‌های قبل هم گوگل با همیاری یوبیسافت بازی اساسینز کرید: ادیسه را برای تعداد محدودی بیش تر از کاربران استریم کرده بود.

ولی و با وجود آتی واضح خدمت‌های استریم بازی فیل اسپنسر تحت عنوان مدیریت بخش گیم مایکروسافت اعتقاد دارااست که‌این خدمت‌ها به هیچ عنوان جای کنسول‌های بازی را نخواهند گرفت.

دیدگاه شما در درباره در درباره با آتی خدمت‌های استریم بازی چیست؟ آن را در بخش نظرات با ما در در میان بگذارید.

The post آمازون در درحال حاضر توسعه و گسترش خدمت استریم بازی خویش نموده است appeared first on دیجیاتو.پباده سازی وبسایت فروشگاهی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *