سود : سرنوشت تلخ خریداران محصول ها رنو بیشتراز پارس ماشین

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متعدد وب نظیر پباده سازی وب سایت , سئو و بهینه سازی وب سایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ساخت محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ کار می مینماید .
با ما یار و همدم باشید با این مقاله اثر گذار :

اجرا نکردن تعهدات گروه خودروسازی سایپا در گزینه تحویل خودروهای خانواده رنو این موسسه پارس ماشین ، نارضایتی‌هایی را برای مشتریان این گروه خودروسازی ساخت نموده نموده است. اکثری بیشتراز مشتریان سایپا خواستار پیگیری دلایل عدم تحویل خودروهای تثبیت‌نامی بوسیله این مجموعه شدند.
مدتی پیش محمدرضا سروش مدیرعامل تازه گروه خودروسازی سایپا، در گزینه دلایل تحویل ندادن این ماشین‌ها بیان اظهار کرد

این زمینه بجهت خلف وعده و تخلف این موسسه رنو در قرارداد ساخت شده‌نموده است و به همین جهت ضمن عذرخواهی بیشتراز مردمان، درصدد جایگزین کردن رویه‌هایی برای پاسخ‌گویی به درخواست‌های مشتریان هستیم. بخش عمده تعهدات این مجموعه به خریداران تا پایان سال انجام می شود و صرفا شرمنده تعهدات رنو هستیم. این دسته بیشتراز متقاضیان که عموما محصول ها پارس ماشین را خریداری کرده اند یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که بایستی پول خویش را پس بگیرند یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که خودروی جایگزین تحویل بگیرند.

پارس ماشین

محمدرضا سروش، با اعلام این خبر بیان اظهار کرد

به تمام تعهدات مو جود برای خریداران سیتروئن سی۳ و سراتو تا پایان سال پاسخ داده خواهد شد.

به گفته او، بخش عمده ای بیشتراز تعهدات باقی‌مانده برای محصول ها پراید و تیبا هم تا پایان همین سال و تعدادی هم تا اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.
با وجود یک‌توشه خلف وعده این موسسه خودروسازی فرانسوی «رنو» در عمل به قرارداد خویش در بدور اول تحریم‌های ایالات متحده، قرارداد مشترک همیاری لابه‌لا اداره توسعه و گسترش و گسترش و نوسازی ایران (ایدرو) و این مجموعه خودروسازی به امضا رسید و قرار شد طرفین بیشتراز اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی وارد فاز اجرایی و ساخت شوند.
بر این اساس رنو و ایدرو مجموعه‌ای بیشتراز تعهدات پذیرا شدند ولی بیانات، مدیریت جمهور ایالات متحده طی سال پیشین در خصوص اعمال تحریم‌های تازه علیه ایران سبب ساز شد تا با وجود انعقاد قرارداد این موسسه رنو با ایدرو، این مجموعه فرانسوی با خروج بیشتراز ایران تعهدات خویش را بی‌پاسخ بگذارد. این اتفاق در حالی رخ بخشید که کارلوس گوسن مدیرعامل رنو ادعا کرده بود این مجموعه خودروساز با وجود تحریم‌ها بیشتراز ایران بیرون نخواهد شد.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2019/01/D41EDB46-05CA-4DE5-ABD5-B0ABCDBF32FD.jpeg

دیدنی تر آنکه ایران ماشین کماکان در هم اکنون تحویل دادن خودروهای تندر 90 تولیدی خویش به مشتریان نموده است، ولی علیرغم شباهت سوای نقص ظاهری و فنی، پارس ماشین نسبت به تحویل خودروهای خویش اظهار ناتوانی می مینماید. بیشتراز این رو معین وجود ندارد که دلیل این تفاوت سعی به ذخیره اضافه قطعات یدکی بوسیله ایران ماشین مربوط می شود یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که اینکه آبی‌رنگ رنگ پوشان جاده منحصربه‌فرد به راهکاری برای ادامه ساخت این ماشین دست یافته اند که پارس خودروهایی بیشتراز آن بی اطلاعند؟

اختلال دیگر در‌این درباره به عدم اعلام اسامی خودروهای جایگزینی رنو تندر 90 و رنو ساندرو تولیدی پارس ماشین مربوط می شود.در واقع با قوت اخذ کردن شایعات مربوط به کاهش کار برلیانس و چانگان بیشتراز بازار ایران، معین وجود ندارد که پارس ماشین قصد دارااست تا چه محصولی را در قبال خودروهای رنو تحویل مشتریان منتظر دهد.

رنو ساندرو سایپا

دیدنی تر آنکه مدیرعامل سایپا تعدادی هفته قبل بیشتراز برنامه این مجموعه برای ساخت داخل محصول ها رنو خبر داده بود، ولی هم اکنون به لحاظ می رسد که مشتریان بایستی به همگی تحویل ماشین مد لحاظ خویش را فراموش نمایند و به سراغ محصولی نامشخص بیشتراز گروه سایپا بروند.

The post سرنوشت تلخ خریداران محصول ها رنو بیشتراز پارس ماشین appeared first on دیجیاتو.

[ad_2]

پباده سازی وب سایت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *