تایتل : بسط تست مبتنی بر DNA ارزان ارزش برای پیشبینی ارتفاع قدمت

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های گوناگون وب مثل پباده سازی وب سایت , سئو و بهینه سازی وب سایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی مثل ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , تشکیل محتوا و یادگرفتن دیجیتال مارکتینگ عمل می مینماید .
با ما ملازم باشید با این مقاله اثرگذار :

محققان روشی را بسط داده اند که با تست DNA قابلیت و امکان تقریب ارتفاع قدمت اضافه یا این که این که این که این که اینکه اینکه اینکه اینکه کمتر بیشتراز میانگین را برای افراد آماده می مینماید.

این تست که گفته شده در آتی نزدیک هزینه ای 150 یورویی در بر خواهد داشت تغییرات ژنتیکی که بر ارتفاع قدمت تأثیر می گذارند را زمینه تحلیل قرار می دهد.

محققان آزمایشگاه آشر در دانشگاه ادینبرو اسکاتلند با ارزیابی داده های ژنتیکی 500 هزار نفر و هم ارزیابی ارتفاع قدمت والدین آنها به‌این فیض رسیده اند که توقع می رود 10 درصد بیشتراز جمعیت، 5 سال بیشتراز 10 درصد پایینی این جامعه آماری معاش نمایند. به عبارت دیگر در‌صورتی‌که 100 انسان در 10 گروه 10 نفره را در لحاظ بگیرید و تست امتیاز دهی ارتفاع قدمت زمینه دعوا را بر آنها اعمال فرمایید، یک عدد بیشتراز‌بیشتراز این گروه ها به طور متوسط 5 سال بیشتراز زیر ترین گروه معاش خواهند اظهار کرد.

تست DNA

تست نو که «سالیوا» اسم دارااست بیشتراز طریق بزاق دهان انجام می شود و به افراد این قابلیت و امکان را می دهد تا شانس خویش را تست نمایند. به گفته این دانشمندان معین شده که 12 بخش بیشتراز ژنوم های انسانی بر ارتفاع قدمت اثر مهمی دارا میباشند و در عین هم اکنون 5 زمینه بیشتراز آنها تا پیش بیشتراز این گزارش نشده بودند.

متخصصان می گویند آن بخش هایی بیشتراز DNA که بیشترین تأثیر را بر ارتفاع قدمت دارا میباشند به عبارتی هایی می‌باشند که پیش بیشتراز این ارتباطشان با بیماری های مهلک اعم بیشتراز بیماری های قلبی و مورد ها مربوط به استعمال دخانیات معین شده بود.

این محققان علاوه بر این اعلام کرده اند که توقع دارا میباشند ژن هایی را کشف نمایند که به طور فارغ بیشتراز واسطه بر سرعت بالا رفتن سن انسان ها اثر می گذارد. البته در‌صورتی‌که چنین ژن هایی حقیقتاً وجود داشته باشد اثر آنها مضاعف کمتر بیشتراز آن نموده است که در پژوهش اخیر معین شوند.

«پل تیمرز» دانشجوی دکترا که در‌این آزمایشگاه عمل می مینماید گفته: «ما ژن هایی که بر مغز و قلب اثر می گذارند و مسئولیت بیشترین تنوع در ارتفاع قدمت را دارا میباشند را یافته ایم».

The post بسط تست مبتنی بر DNA ارزان ارزش برای پیشبینی ارتفاع قدمت appeared first on دیجیاتو.

[ad_2]

پباده سازی وب سایت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *