فیض : احتمال این مجموعه کردن ایلان ماسک در گسترش و گسترش برخورد دهنده هادرونی نو

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های گوناگون وب نظیر پباده سازی وب سایت , سئو و بهینه سازی وب سایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ایجا محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ عمل می مینماید .
با ما همپا باشید با این نوشته ی علمی موثر :

اروپا در پی گسترش و گسترش یک برخورد دهنده هادرونی با تونلی به ارتفاع ۱۰۰ متر  نموده است و ماسک آمادگی خویش را برای حفر آن با بها به مراتب کمتر اعلام نموده نموده است.

ایلان ماسک، مدیرعامل این مجموعه های اسپیس اکس، تسلا و بورینگ این مجموعه که حوزه عمل آن‌ها بیشتراز زیر زمین تا فضای بیرون بیشتراز جو را مشتمل بر می شود، درحال حاضر احتمال داراست در تشکیل عجله دهنده ذرات نو هم این مجموعه مینماید.

تعدادی روز قبل صفحه «باز بینی فناوری MIT» در توییتر جزییاتی بیشتراز «برخورد دهنده مدور آتی» (Future Circular Collider) را منتشر اعلام کرد که تا شش برابر بیشتراز LHC حاذق تر بوده و بیشتراز حیث ابعاد هم سازه قبلی با ارتفاع 27 کیلومتر برعلیه آن کوچک به حیث می رسد.

ایلان ماسک در پاسخ بدین توییت بیشتراز مذاکره با «فابیولا جیانوتی»، آزمایشگاه تحقیقاتی سِرن (CERN) درباره حفر تونل خبر داده نموده است:

حین حضور در royalsociety@ مدیریت سرن بیشتراز اینجانب در گزینه حفر تونل LHC نو بوسیله بورینگ این مجموعه سوال اعلام کرد. اینکار احتمال دارااست به صرفه جویی میلیارد دلاری سبب ساز خواهد شد.

برخورد دهنده هادرونی وسیع (LHC) فعلا برای باز بینی های طولانی تر بسته شده و احداث راس نو هم هزینه ای بالغ بر ۲۴ میلیارد دلاری را روی دست گسترش و گسترش دهندگان می گذارد بیشتراز اینرو آن‌ها تصمیم به مذاکره با ایلان ماسک گرفته اند تا بیشتراز این هزینه سرسام آور کاسته شود.

«آرناود مارسولیر»، مدیریت ارتباطات رسانه ای سرن برگزاری گردهمایی غیررسمی در در فی مابین ماسک و جیانوتی را تایید نموده نموده است. به گفته او آن‌ها گفتگوی مختصری درباره پروژه های آتی داشته اند و ماسک هم اطلاعاتی بیشتراز بورینگ این مجموعه را در دسترس طرف مقابل قرار داده نموده است.

این مجموعه کردن این مجموعه های زیر حیث ماسک درین پروژه فعلا طریق درازی در پیش داراست و سرن در شبکه های اجتماعی تاکید کرده که‌این اداره آمادگی به کار گیری بیشتراز فناوری های مدرن و مقرون به صرفه در پیاده سازی برخورد دهنده وسیع را داراست.

The post احتمال این مجموعه کردن ایلان ماسک در گسترش و گسترش برخورد دهنده هادرونی نو appeared first on دیجیاتو.[ad_2]

پباده سازی وب سایت ارزان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *