عنوان : نمرات بازی Kingdom Hearts 3 منتشر شد؛ انتظاری طولانی ولی ارزشمند

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متعدد وب نظیر پباده سازی تارنما , سئو و بهینه سازی تارنما ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , تشکیل محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ عمل می می‌نماید .
با ما همپا باشید با این نوشته ی علمی موءثر :

بعضا بیشتراز محصول ها استودیوهای بازیسازی شرقی صرفا مسئله اعتنا قشر خاصی بیشتراز کاربران قرار می گیرند و خصوصی کینگدم هارتس هم یک کدام بیشتراز همین موردها نموده است. دوازدهمین نسخه‌ی این خصوصی، یعنی بازی Kingdom Hearts 3 با فاصله‌ی 13 سال بیشتراز نسخه‌ی پیشین، امروز برای پتلفرم‌های انگیزه عرضه میگردد و با اعتنا به نقدهایی که تا به امروز پخش شده‌اند، به حیث میرسد این عنوان، ارزش انتظاری طولانی را داشته نموده است. اکنون، میانگین امتیازات Kingdom Hearts 3 با تثبیت 19 نقد که همه آنها مثبت بوده‌اند، به عدد 89 رسیده نموده است.

متاسفانه هیچ وبسایتی نمره‌ی سوای نقص را برای بازی Kingdom Hearts 3 در حیث نگرفته و 98، بالاترین نمره‌ای نموده است که برای بازی تثبیت شده‌نموده است. تارنما XGN که چنین نمره‌ای داده، هر بخش بیشتراز این بازی را «جادویی» توصیف کرده و معتقد نموده است این محصول توانسته با مخلوط محتوای نوستالژیک، گیم‌ پلی عالی و پایان بندی حماسی بیشتراز پس انتظارات طرفداران در سال 2019 میلادی بر بیاید.

کیمبرلی والاس که بیشتراز سوی وبسایت گیم اینفورمر وظیفه‌ی باز بینی بازی Kingdom Hearts 3 را بر عهده داشته، نمره‌ی 95 را به جدیدترین محصول اسکوئرانیکس اعطا نموده نموده است. این بازی هر چند بیشتراز دیدگاه والاس بی نقص محسوب نمی‌شود ولی به عبارتی عنوانی نموده است که او تحت عنوان طرفدار این خصوصی بازه زمانی‌ها منتظر آن‌ بوده نموده است. والاس حضور شخصیت‌های آشنا بیشتراز آثار دیزنی، نبردهای چالش برانگیز و پایان بندی دیدنی را بیشتراز نقاط قوت این بازی می‌داند.

بازی Kingdom Hearts 3

کریستین کولی، نویسنده‌ی وبسایت Multiplayer.it، نمره‌ی 90 را برای بازی Kingdom Hearts 3 در حیث گرفته نموده است. به عقیده‌‌ی این منتقد، علی‌ رغم این‌که مبارازت و نحوه‌ی روایت این مورد به ترتیب بی نظم و گیج کننده میباشند، بازی به طور کلی تجربه‌ای دیدنی را برای کاربران رقم می‌زند. همینطور این مورد بازی هم به اکثری بیشتراز پرسش‌های طرفداران در سال‌های اخیر پاسخ خواهد بخشید.

پدرو سزاری که در وبسایت Levelup می‌نویسد، ضمن دادن نمره‌ی 88 بیشتراز بازی Kingdom Hearts 3 تحت عنوان یک کدام بیشتراز چپترهای رضایت بخش خصوصی حافظه نموده نموده است که با وجود اشتباهات قابل حل، تجربه‌ای جادویی و عالی برای طرفداران تازه و کهن خواهد بود.

وبسایت معتبر IGN نمره‌ی 87 را برای بازی Kingdom Hearts 3 تثبیت نموده نموده است. نویسنده‌ی این وبسایت در نقد خویش به تکامل گیم‌ پلی این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین و وفاداری محیط‌های بازی به دنیای دیزنی اشاره نموده نموده است. همانند عمده منتقدان، او هم معتقد نموده است که اسکوئر انیکس می‌توانست در بخش داستانی کارایی بهتری بیشتراز خویش نشان دهد. او همینطور ارزش تکرار بازی را بالا می‌داند و مبارزات و گشت و گذار در محیط‌ها را بیشتراز نقاط قوت کلیدی بازی می‌داند.

لورنزو منکوسو، منتقد یوروگیمر ایتالیا، در آیتم نقاط ضعف بازی Kingdom Hearts 3 حیث مشابه‌ای با منتقدان دیگر داشته نموده است. منکوسو ضمن اعطای نمره‌ی 80 (کمترین نمره بازی تا به‌این لحظه) در نوشته ی علمی‌ی خویش نوشته نموده است این بازی همه المان‌های واجب برای درخشش تحت عنوان یک کدام بیشتراز شایسته ترین نسخه‌های خصوصی را در دسترس دارااست ولی در‌این مورد و نحوه‌ی روایت لنگ می‌زند.

در پایان، واجب به ذکر نموده است که بازی Kingdom Hearts 3 هم اکنون برای دو پلتفرم پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارااست. نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی هنوز تایید نشده ولی طبق صحبت‌های تتسویا نومورا، کارگردان بازی، احتمال عرضه‌ی آن موجود نموده است.

The post نمرات بازی Kingdom Hearts 3 منتشر شد؛ انتظاری طولانی ولی ارزشمند appeared first on دیجیاتو.

[ad_2]

پباده سازی تارنما شرکتی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *