تایتل : دلایل عجیب انجمن زمین تخت گرایان در توجیه پدیده ماه خونین

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های گوناگون وب نظیر پباده سازی وب سایت , سئو و بهینه سازی وب سایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , تشکیل محتوا و یادگرفتن دیجیتال مارکتینگ کار می مینماید .
با ما همپا باشید با این مقاله موءثر :

انجمن زمین تخت گرایان فرضیه اولیه غلطی را درباره صاف بودن زمین پذیرفته‌اند و در مواجه با پدیده‌های ارگانیک مجبورند دلایلی عجیبی برای توجیه آنها بیاورند. پدیده‌ ماه خونین در‌این زمینه استثنا نبوده و آنها توشه دیگر سوای چار شده‌اند این پدیده را با ظهور یک شئ خیالی و افتادن سایه آن روی زمین توجیه نمایند.

انجمن زمین تخت گرایان با انتشار پستی در وب وب سایت اختصاصی خویش مدعی گردیده اند که شئ مرموزی در فاصله قربت به خورشید قرار گرفته و سایه آن موجب شده پدیده‌ی ماه خونین رخ دهد.

مبتنی بر گفته‌های این انجمن، شئ مرموز خاطره شده در واقع قمری بیشتراز خورشید به شمار میرود که سالانه دو مرتبه در وضعیت مشابهی قرار می گیرد و بدین ترتیب کسوف یا این که این که این که این که اینکه اینکه اینکه اینکه ماه گرفتگی رخ میدهد.

در پست نو این انجمن نوشته شده:

«اینکه ماه طی پدیده‌ی ماه گرفتگی به رنگ قرمز در می آید نشان میدهد که یک شئ برعلیه فروغ خورشید قرار گرفته و فروغ در حین عبور بیشتراز این بازدارنده موجب می شود ماه به رنگ قرمز دیده شود.»

دیدنی اینجاست که آنها باور ندارد که پدیده‌ی کسوف به جهت قرار گیری زمین لابه‌لا ماه و خورشید رخ میدهد بلکه کلاً دلیل تشکیل کسوف شئ مرموزی که فی مابین ماه و خورشید قرار می گیرد و سایه ‌اش را روی ماه می‌اندازد. بیشتراز حیث این گروه، پدیده کسوف فقط احتمال دارد سه مرتبه در سال رخ دهد.

آنها دلیل دیده نشدن این شئ را نزدیک بودن آن به خورشید اعلام کرده‌اند و معتقدند این جسم آسمانی در واقع قمری بیشتراز خورشید محسوب می شود. ولی احتمالا بیشتراز حیث آنها، سیاره‌های عطارد و زهره بخشی بیشتراز این اجسام‌ آسمانی به شمار فرآیند.

هفته‌ی قبلی دو پدیده زیبای خسوف و ابر ماه با هم تلاقی پیدا کردند و ساکنین بخشی بیشتراز زمین شاهد ابر ماه خونین شدند. طی این اتفاق افتاد به خیال رسیدن طیف خاصی بیشتراز نورهای خورشید به ماه، این کره به رنگ نارنجی و قرمز دیده شد و به همین خیال آن را ماه خونین هم نامیده‌اند.

با اینکه گفته‌های انجمن زمین تخت گرایان با بخش اعظمی بیشتراز حقایق جانور خوانایی ندارد ولی خواندن دلایل توجیهی آنها خالی بیشتراز لطف وجود ندارد.

 

تماشا نمائید: پلان؛ آیا زمین تخت نموده است؟

The post دلایل عجیب انجمن زمین تخت گرایان در توجیه پدیده ماه خونین appeared first on دیجیاتو.

[ad_2]

فالور اینستاگرام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *