تحقیق : دو پیشنهاد جنجالی برای جایگزینی طرح زوج و فرد تهران؛ چالش تازه برای اهالی پایتخت

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متفاوت وب نظیر پباده سازی وبسایت , سئو و بهینه سازی وبسایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , تشکیل محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ عمل می می‌نماید .
با ما ملازم باشید با این مقاله اثر گذار :

طی روزهای اخیر، خبرهایی در درباره با عدم همت طرح زوج و فرد تهران پخش شده‌نموده است و هم اکنون به حیث می رسد که پیشنهادات تازه ای در درباره مطرح شده که می تواند معاش در پایتخت نامرتب و پرترافیک را پیچیده تر یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که گران ارزش تر می‌نماید. بر این اساس هم اکنون مسئولین فرمان قصد دارا می‌باشند تا با ارزیابی این پیشنهاد ها و سنجش ابعاد متفاوت آن‌ها درین خصوص تصمیم گیری نمایند.

جلسه کارشناسی شورای ترافیک شهر تهران با زمینه ارزیابی نهایی طرح‌های جایگزین زوج یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که فرد با حضور معاون شهردار، مدیریت پلیس راهور تهران، نماینده وزارت مرزوبوم، نماینده استانداری و مشاوران دانشگاهی شورای ترافیک درین جلسه حضور داشتند و پیشنهاداتی در خصوص طرح زوج و فرد تازه تهران را ارزیابی کردند.

در او‌لین پیشنهاد محدودیت تردد اتومبیل‌ها برحسب پلاک‌های زوج یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که فرد حذف می گردد ولی هر اتومبیل فقط 50 روز در سال میتواند به چهره مجانی وارد محدوده طرح زوج و فرد شود و برای بیش تر بیشتراز آن می بایست دلایل بپردازد. چاره تکمیلی برای شیوه اجرای این سهمیه، این نموده است که به جای تعداد روز‌های مجاز در سال، مبلغ مشخصی (برای مثال۵۰۰ هزار تومان) زیر عنوان اعتبار اولیه به هر پلاک اتومبیل‌ اختصاص داده شود و دلایل تردد بیشتراز این اعتبار کسر شود. طبعا در چهره پایان این اعتبار، دارنده اتومبیل می بایست حساب خویش را شارژ و دلایل تردد را پرداخت می‌نماید.

طرح زوج و فرد

پیشنهاد دوم این نموده است که سیاست تردد نوبتی در محدوده دوم ادامه می‌یابد، با این تفاوت که اتومبیل‌ها بر حسب پلاک سمت راست اتومبیل به سه دسته تقسیم میشوند و هر دسته دو روز در هفته مجاز به ورود به محدوده دوم خواهند بود. درین طریق، اتومبیل‌های با رقم سمت راست پلاک ۱ تا ۳ طی روز‌های شنبه و سه شنبه، پلاک‌های ۴ تا ۶ طی روز‌های یکشنبه و چهارشنبه و پلاک‌های ۷ تا ۹ طی روز‌های دوشنبه و پنجشنبه مجاز به ورود به محدوده دوم می‌باشند و در بقیه روز‌ها در‌صورتی‌که کسی موردنیاز به ورود به محدوده طرح زوج و فرد داشت، می بایست مجوز طرح ترافیک بخرد.

براین اساس هر دو پیشنهاد نسبت به موقعیت فعلی به ارتقاء هزینه های تردد در محدوده طرح زوج و فرد برای افراد شاغل درین بخش ها منجر ساز می شود و بازه زمانی زمانی مجاز برای تردد مجانی کلیه خودروها درین محدوده بیشتراز پایتخت را کاهش می دهد.

پورسیدآقایی معاون شهردار تهران درین جلسه با بیان اینکه هر دو پیشنهاد حیاتی مطرح‌شده میتواند به کاهش تعداد ورود اتومبیل‌ها به محدوده طرح زوج و فرد بینجامد و ما با آن ها موافق هستیم، ولی تصویب هریک بیشتراز این دو پیشنهاد بستگی به عده بندی های کارشناسی، حیث افکار همگانی و تاثیر احتمالی اجرای آن بر کاهش آلایندگی هوا و ترافیک محدوده طرح دارااست که تحلیل هر یک بیشتراز این مورد ها نیازمند ارزیابی عمده نموده است.

The post دو پیشنهاد جنجالی برای جایگزینی طرح زوج و فرد تهران؛ چالش تازه برای اهالی پایتخت appeared first on دیجیاتو.

[ad_2]

سی زد ای

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *