مقاله : تخم مرغ های ضد سرطان به بازار می آیند

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متعدد وب نظیر پباده سازی تارنما , سئو و بهینه سازی تارنما ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , تشکیل محتوا و یادگرفتن دیجیتال مارکتینگ عمل می می‌نماید .
با ما همپا باشید با این مقاله اثر گذار :

سرطان بیشتراز آن دسته بیماری هایی نموده است که با وجود پیشرفت قابل اعتنا علم پزشکی، کماکان صعب العلاج بوده و فرایند در دست تصاحب کردن و معالجه آن هم دوچندان هزینه بر خواهد بود. پژوهشگران هم برای کاهش هزینه های درمانی، روشی را ابداع کرده اند که تخم مرغ را به یک داروی ضد سرطان تبدیل می می‌نماید.

دانشمندان انگلیسی با تزریق ژن انسان به DNA مرغ، متوجه شدند که سفیده تخم مرغ های به دست آمده دربردارنده مقدار قابل توجهی پروتئین ضد سرطان بوده و فرآیند مذکور هم آسیبی به مرغ ها وارد نمی می‌نماید. رویه نو در چهره موفقیت عمده، تا 100 برابر ارزان تر بیشتراز متدهای قبلی تشکیل پروتئین های ضد سرطان در آزمایشگاه خواهد بود.

تخم مرغ

به گفته محقق ارشد پروژه، پروتئین ها کلاس دارویی خاصی میباشند که در در در فی مابین آن‌ها می بضاعت به انسولین اشاره نمود. به کار گیری بیشتراز پروتئین معمولاً برای معالجه بیماری هایی به کار می رود که نسبت به معالجه با داروهای مولکولی (شیمیایی) مقاوم بوده و با رویه های معمول قابل در دست تصاحب کردن نیستند.

تشکیل پروتئین به چهره شیمیایی و در مقیاس انبوه ممکن وجود ندارد

ولی تشکیل پروتئین به چهره شیمیایی و در مقیاس انبوه ممکن وجود ندارد؛ به همین حافظه برای تشکیل پروتئین دارویی به سیستم های زیستی نظیر باکتری یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که سلول های قطع شده بیشتراز پستانداران ما یحتاج نموده است که هرکدام نقاط ضعف خویش را دارا می‌باشند: به کار گیری بیشتراز باکتری برای تشکیل پروتئین بها تمام شده پایینی داراست، ولی تشکیل پروتئین های پیچیده با این رویه ممکن وجود ندارد. بیشتراز سوی دیگر به کار گیری بیشتراز سلول پستانداران هم هزینه های بالایی داراست چرا‌که نیازمند واحد آزمایشگاهی با وضعیت مراقبت ویژه نموده است.

محققان هم برای غلبه بر اشتباهات فوق، شایسته ترین راهکار را به کار گیری بیشتراز منابع ارگانیک تشکیل پروتئین یعنی مرغ های تخم گذار و گاوهای شیرده یافته و در اول گام، تخم مرغ را برای تشکیل پروتئین های این این مورد ما یحتاج گزینش کرده اند.

گفتنی نموده است در مرحله اول، تولیدات پروژه به سایر محققان فروخته می شود و بعداز آن در بازار دامپزشکی و برای مقابله با بیماری های دامی این این مورد به کار گیری قرار خواهد گرفت. در غایت هم پروتئین های درست شده برای به کار گیری انسانی آماده خواهند شد که احتمال داراستً در آن دوره با برچسب های «تخم مرغ ضد سرطان» روی بسته بندی های باطن فروشگاه مواجه خواهیم شد.

The post تخم مرغ های ضد سرطان به بازار می آیند appeared first on دیجیاتو.

[ad_2]

پباده سازی تارنما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *