نوشته ی علمی : گوگل فیت با یک چالش ورزشی سی روزه به استقبال سال 2019 می رود

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متعدد وب نظیر پباده سازی وبسایت , سئو و بهینه سازی وبسایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ایجا محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ عمل می می‌نماید .
با ما همپا باشید با این نوشته ی علمی اثرگذار :

بیشتراز کم کردن پراکندگی توزیع نسخه‌های متعدد اندروید گرفته تا ارتقا فروش دیوایس‌های پیکسل و به‌روزرسانی ساعت‌های هوشمند Wear OS، به لحاظ میرسد که گوگل برای سال نو میلادی برنامه‌های متعددی داراست.

یک عدد بیشتراز اهداف مضاعف معمولی و قابل دسترس برای گوگل در سال 2019، تبدیل پلتفرم گوگل فیت به یک پایشگر سلامتی ضروری و ابزاری تشویق‌کننده به ورزش برای کاربران اندروید و Wear OS خواهد بود.

گوگل فیت به مبتنی بر و با اخذ یک به‌روزرسانی، مجددا بیشتراز نو پباده سازی شده و ظواهر و رابط کاربری‌اش به طور بی نقص دگرگون شده‌نموده است. همینطور اپلیکیشن بیشتراز گوگل فیتیک چالش ورزشی 30 روزه هم رو نمایی کرده که با انجام آن بتوانید بیشتراز همین ابتدای سال نو میلادی برای داشتن بدنی تندرست و بانشاط برنامه‌ریزی فرمائید.

قابلیت این مجموعه در‌این چالش بیشتراز همین امروز آماده شده، ولی عمل‌ها به طور قانونی بیشتراز اول ژانویه استارت میگردند. بیشتراز این روز به بعد، می بایست غایت تلاش خویش را به کار ببندید که بیشترین Heart Point های ممکن را در‌این چالش ورزشی بدست بیاورید. بعدا می‌توانید نتایج خویش را در یوتیوب و اینستاگرام با هشتگ GetFitWithGoogle# هم به اشتراک بگذارید.

درصورتی که چه هنوز اعطای جایزه در‌این چالش معلوم نمی باشد، ولی ارزشمندترین پاداشی که بیشتراز این مجموعه در آن اخذ می‌فرمائید فارغ بیشتراز شک رسیدن به تناسب اندام و در پیش تصاحب کردن یک سبک معاش تندرست خواهد بود. گفتنی نموده است که در به‌روزرسانی نو اپلیکیشن، تصاحب کردن Heart Point ها معمولی‌تر بیشتراز مدام شده و تقریبا با هر فعالیتی که بتواند قلب را به تپش بیندازد می‌توانید امتیاز کسب فرمائید.

بیشتراز کوهنوردی گرفته تا دویدن و دوچرخه‌سواری و ورزش‌های فصلی نظیر اسکی و اسنوبورد، هر چه عمل ورزشی‌تان شدیدتر باشد Heart Point های بیشتری می‌گیرید و در چالش 30 روزه منزلت بهتری در جدول کسب خواهید اعلام کرد.

در مجموع امید می رود که‌این چالش فقط به سی روز ابتدا سال 2019 محدود نبوده و در ارتفاع سال ادامه داشته باشد، بجهت آن که اپلیکیشن اندروید و Wear OS گوگل فیت در مقایسه با همتایانش برای اپل واچ و فیت بیت وضعیت چندان جالبی ندارد و در درحال حاضر حاضر کاربرانش با اعطای امتیاز 3.8 بدین اپ در پلی استور، مشخصا خیلی بیشتراز تلاش آن رضایت ندارند.

Google Fit
  • Google Fit
  • بها: فارغ بیشتراز‌پول
  • سازنده: گوگل
  • سیستم استدلال: اندروید
  • حجم: 10.3 مگابایت
دانلود

.badgeimg {
margin-top: 2px;
margin-botton: 2px;
padding: 5px;
}

.dbbutton {
border-style: solid;
border-color: #dbdbdb;
margin-top: 2px;
margin-botton: 2px;
padding: 5px;
}

The post گوگل فیت با یک چالش ورزشی سی روزه به استقبال سال 2019 می رود appeared first on دیجیاتو.

[ad_2]

ممبر تلگرام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *