این این مورد : وزیر ارتباطات خطاب به مسئولان: لطفا فیلترینگ را به شبکه ملی داده ها پیوند نزنید

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متفاوت وب نظیر پباده سازی وبسایت , سئو و بهینه سازی وبسایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , تولید محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ کار می می‌نماید .
با ما همپا باشید با این نوشته ی علمی اثر گذار :

صبح امروز سالن شهید قندی وزارت ارتباطات میزبان دولتمردان این اداره و تعدادی فعال دیگر در زمینه ICT بود تا پروژه ارتقای سه برابری هسته IP شبکه ملی داده ها افتتاح شود. وزیر ارتباطات کشورمان بعداز توضیحات تفصیلی اقدامات وزارتخانه خطاب به مسئولان تاکید اظهار کرد که مطالبات سیاسی را به بسط شبکه ملی داده ها دخالت ندهند و فیلترینگ را با این این این مورد پیوند نزنند.

فیلترینگ و شبکه ملی داده ها

«محمدجواد آذری جهرمی» در صحبت‌های خویش شبکه ملی داده ها را خیر فقط مختص وزارت ارتباطات بلکه وابسته به کل مرز و بوم معرفی اظهار کرد. به گفته جهرمی وزارت ارتباطات مهلت دو ساله‌ای را خواسته که بسط شبکه ملی داده ها مرز و بوم را به جایگاه اساسی خویش برسانند:

«اقدامات مهمی که در یک‌سال قبل انجام شده رسیدن به پوشش سراسری، بسط و ارتقا پایداری ارتباطات رابطه ها در در فی مابین الملل، برنامه ریزی برای تولید قطب های مرکزها داده، بسط مرکزها داده و خدمات ابری و توزیع محتوا CDN بوسیله بخش خصوصی بوده نموده است. همینطور کاهش هزینه‌ ارتباطات داخلی، کاهش هزینه ترافیک محتوا و خدمات داخلی برای کاربران نهایی، تغییر تحول تحول و تحول‌و تحول جور خدمت در ارتباطات اثبات بیشتراز جور حجمی به غیر حجمی، بسط خدمات برخط دولت الکترونیکی و دولت همپا و ارایه تسهیلات به شرکتهای نوپا و فعال در حوزه فضای مجازی و تولید تولیدات بومی اقداماتی بودند که برای بسط و رشد خدمات کسب و شغل های داخلی بوده نموده است.»

فیلترینگ و شبکه ملی داده ها

طرح صیانت بیشتراز کودکان

وزیر ارتباطات ارتقا استقلال کارکردی و مدیریتی و خدمات مبنا نظیر نقشه و خدمات ابری را بیشتراز اقدمات دیگر این اداره دانست و تاکید که بیشتراز دو برابر کهن بیشتراز تولیدات داخلی در وزارتخانه به کار گیری میگردد. جهرمی همینطور ارتقا کیفیت داخلی را بیشتراز سایر مصادیق رشد شبکه ملی داده ها عنوان اظهار کرد و ارتقا امنیت و تندرست سازی فضای مجازی را هم گزینه فراوان مهمی دانست:

«اجرای طرح صیانت بیشتراز کودکان و حمایت بیشتراز تولید محتوا برای این قشر و بسط بضاعت رصد راس ماهر جهت کشف حملات اعم بیشتراز این گزینه ها بودند که سبب ساز رشد امنیت فضای مجازی شده‌نموده است.»

ارتباطات در در فی مابین الملل

وزیر ارتباطات کشورمان استقبال بیشتراز وب نسل چهارم در مرز و بوم را فراوان عالی توصیف اظهار کرد و خبر اعطا اظهار کرد که با خط مش اندازی پروژه امروز، سرعت هسته IP مرز و بوم داده ها به ۱۸.۵ ترابیت بر ثانیه خواهد رسید.

فیلترینگ و شبکه ملی داده ها

او ارتقا پایداری ارتباطات در در فی مابین الملل را بیشتراز سایر تلاش‌های وزارتخانه در یک‌سال اخیر دانست:

«با روسیه و عراق و پاکستان در تعامل هستیم که ارتباطمان را به صورت حوزه‌ ای انجام دهیم و در اکنون حاضر با کشورهایی زیرا عمان این کار عملیاتی شده‌نموده است و ارتباطات به صورت حوزه‌‌ای صورت می گیرد.»

نقشه‌ها، VODها، خدمات ابری و حمایت‌های استارت آپی

در زمینه خدمات ابری هم ۳۰۰ درصد رشد وجود داشته و رشد محتوای داخلی هم به شانزده درصد رسیده نموده است. رشد VODها هم قابل اعتنا بوده و رشد ۳۰۰ درصدی را تجربه نموده نموده است. جهرمی با ارائه این آمار به نقشه‌های بومی هم اشاره نمود که هم‌اکنون سهمی پنجاه درصدی در بازار را بیشتراز آن خویش کرده‌اند آن هم فارغ بیشتراز حمایت ویژه.

فیلترینگ و شبکه ملی داده ها

جهرمی اقدامات حمایتی وزارتخانه‌اش در قبال کسب‌وکارهای نوپا را هم در موضوعاتی زیرا تشکیل کارگروه کاهش مانع ها کسب و شغل های مجازی در دولت و دسترسی آنها به سامانه شاهکار و همینطور آیین طومار طرح نوآفرین حمایت بیشتراز این مجموعه‌های نوپا در اقتصاد دیجیتال عنوان اظهار کرد:

«۱۵ میلیارد به پیام رسان‌ها یاری کردیم و ۲۰ میلیارد به کسب و کارها، در‌صورتی‌که قانون‌گذار تصویب می‌می‌نماید که ما بایستی به بعضی مجموعه ها وام بدهیم این را هم بایستی در حیث بگیرد که وزارت ارتباطات محدودیت‌هایی داراست و چشمه لایزالی وجود ندارد که همگی نداشته باشد.»

فیلترینگ و شبکه ملی داده ها

جرم‌ها وجود دارا میباشند، در کشف آنها پیشرفت کردیم

۱۲۱ میلیون حمله در شش ماهه اول سال انجام یافته که رشد قابل توجهی نسبت به پارسال داشته و این ارتقا بضاعت ما بیشتراز شناسایی حملات را نشان میدهد. جهرمی این این این مورد را فراوان اساسی دانست و تاکید داشت که جرایم مدام می‌باشند و اینکه ما می‌توانیم امروزه آنها را رصد و کشف کنیم فراوان اساسی نموده است.

فیلترینگ و شبکه ملی داده ها

جهرمی تاکید داشت که تمرکز زدایی در تهران بایستی کاهش پیدا می‌نماید بدین دلیل‌که هم این این مورد پدافندی در در نموده است و هم اینکه بایستی سرعت و کیفیت خدمات برای کاربران هر استان با سرعت بیشتری انجام شود:

«ایراد کار بیشتراز دانش CDN ما وجود ندارد و بیشتراز جور اقتصادی نشات می گیرد و قصد داریم تا این جور را تغییر تحول تحول و تحول‌و تحول دهیم و این این این مورد را به طور آزمایشی در تبریز و شیراز ابتدا خواهیم اظهار کرد.»

تولید IXP در در فی مابین‌الملل

جهرمی خبر میدهد که وزارتخانه قصد داراست IXP در در فی مابین‌الملل را در سال سرازیر تولید نمایند و دلیل آن را حضور و کسب و کارای فضای مجازی مرز و بوم در بازارهای جهانی و منطفه ای که فراوان اساسی نموده است دانست :«وزارت ارتباطات قصد داراست ارایه پهنای باند وب گزینه مایحتاج کسب و شغل های فعال در بخش در در فی مابین الملل با تعرفه های جهانی درین مرکزها انجام دهد.»

فیلترینگ و شبکه ملی داده ها

وزیر ارتباطات در خاتمه صحبت خویش تاکید داشت به توصیه شبکه ملی داده ها بیشتراز امروز هیچ امکانات آمریکایی در شبکه ملی داده ها وجود نخواهد داشت:

«خواهشا مطالبات سیاسی خویش را به شبکه ملی داده ها پیوند نزنید و کلمه فیلترینگ را به شبکه ملی داده ها پیوند نزنید.»

The post وزیر ارتباطات خطاب به مسئولان: لطفا فیلترینگ را به شبکه ملی داده ها پیوند نزنید appeared first on دیجیاتو.

[ad_2]

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *