محتوا : قابلیت امنیتی Touch ID به نسخه اندروید واتس اپ می آید

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های گوناگون وب نظیر پباده سازی وبسایت , سئو و بهینه سازی وبسایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ایجا محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ کار می می‌نماید .
با ما همپا باشید با این نوشته ی علمی اثر گذار :

واتس اپ در ارائه قابلیت‌های نو برای نسخه‌های اندروید و iOS کارایی یکسانی ندارد. اکتبر سال قبلی، اعضای مجموعه گسترش و بسط‌ این پیام‌رسان اعلام کردند که کار بر روی دو شیوه احراز هویت (فیس آیدی و تاچ آیدی) در اپلیکیشن را برای کاربران پلتفرم iOS استارت کرده‌اند.واتس اپ

ولی بیشتراز آن موقع تا امروز، معین نبود که مشابه همین قابلیت‌ها چه زمانی به دست کاربران اندروید می‌رسند. خوشبختانه، وبسایت WabetaInfo گزارش داده که حداقل یکی از بیشتراز شیوه‌های احراز هویت نسخه iOS به نسخه اندروید هم می آید. Touch ID به زودی به اندرویدی‌ها اذن می دهد که بیشتراز طریق اثر انگشت، احراز هویت شده و بتوانند به حساب کاربری‌شان در واتس اپ وارد شوند.

گزینه اثر انگشت به محض فعال شدن در تنظیمات واتس اپ و بخش Privacy ظواهر می گردد و هر توشه که بخواهید وارد اپلیکیشن شوید، بیشتراز شما درخواست اثر انگشت خواهد شد. هر یک‌محرمانه در شرایطی‌که به هر دلیلی حسگر بیشتراز تشخیص اثر انگشت شما عاجز بود، مدام می‌توانید بیشتراز منش‌های بی آلایش (نظیر وارد کردن پین کد) هم وارد حساب واتس اپ خویش شوید.

به گفته مجموعه واتس اپ، احراز هویت به شیوه نو نیازمند آن نموده است که حداقل اندروید 6.0 مارشملو را روی تلفن هوشمندتان داشته باشید. برای دانلود آخری نسخه بتای واتس اپ برای اندروید که دربرگیرنده قابلیت حافظه شده‌نموده است می‌توانید همین اکنون بدین لینک مراجعه فرمائید.

The post قابلیت امنیتی Touch ID به نسخه اندروید واتس اپ می آید appeared first on دیجیاتو.پباده سازی وبسایت فروشگاهی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *