تایتل : تعطیلی دولت ایالات متحده تعمیر تلسکوپ فضایی هابل را به تعویق انداخت

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متفاوت وب مثل پباده سازی وبسایت , سئو و بهینه سازی وبسایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی مثل ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ساخت محتوا و یادگرفتن دیجیتال مارکتینگ کار می مینماید .
با ما همپا باشید با این مقاله اثر گذار :

تلسکوپ فضایی هابل توشه دیگر با ایراد مواجه شده و این توشه یک کدام بیشتراز چهار دوربین اساسی آن به جهت یک نقص فنی، به صورت مداد کار خویش را متوقف نموده نموده است.

در حالتی‌که‌چه هابل کماکان به جست و جو در فضا و تثبیت تصاویر عجیب ادامه خواهد بخشید، ولی اداره هوافضای ناسا به جهت تعطیلی دولت ایالات متحده قدرتمند به زمانبندی صحیح تعمیر تلسکوپ فضایی هابل وجود ندارد.

تعطیلی 20 روزه دولت ایالات متحده برنامه ریزی برای تعمیر دوربین هابل را با ایراد مواجه نموده نموده است

بخشی که در گیر ایراد شده، دوربین دید عریض شماره 3 هابل نموده است که در سال 2009 روی آن نصب شد و تا کنون در تثبیت بخش اعظمی بیشتراز تصاویر شگفت انگیز فضایی سهیم بوده. جالب نموده است بدانید که در ماه های اخیر این دو‌مین باری نموده است که تلسکوپ فضایی هابل به ایراد برخورده و پیش بیشتراز این به جهت بیشتراز کار افتادن عجله سنج، قابلیت و امکان چرخش را بیشتراز دست داده بود.

ولی مهندسین ناسا با انجام مانورهای سنگین، توانستند انسداد ساخت شده در مایع غلیظ احاطه کننده عجله سنج را برطرف نمایند ولی ایراد تازه، احتمال دارااستً به‌این راحتی حل نخواهد شد.

تلسکوپ فضایی هابل

ایراد به وجود آمده در دوربین شماره 3 هابل به احتمال مضاعف استدلال فرنگی داشته که برای تحقیق درباره آن، می بایست گروه ویژه ای تشکیل شود؛ ولی زمینه اساسی تعطیلی دولت ایالات متحده نموده است که اکنون به بیستمین روز خویش رسیده و به خیال آن، بخش قابل توجهی بیشتراز کارمندان ناسا حق حضور در اداره را نخواهند داشت.

ناسا در هم اکنون حاضر فقط با بخش کوچکی بیشتراز کارکنان خویش به کار ادامه می دهد و مدیران این اداره در هم اکنون ارزیابی قابلیت و امکان حل ایراد با فایده بیشتراز همین کارمندان می باشند.

گفتنی نموده است علی رغم خاموش بودن دوربین شماره 3 هابل، کار های علمی-پژوهشی این تلسکوپ فضایی ادامه خواهد یافت و محققان با فایده بیشتراز سه دوربین دیگر به مینماید و کاو در فضا خواهند پرداخت.

The post تعطیلی دولت ایالات متحده تعمیر تلسکوپ فضایی هابل را به تعویق انداخت appeared first on دیجیاتو.آکادمی دیجیتال مارکتینگ

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *