تحقیق : ظرف غذای هوشمند Mookkie سیستم تشخیص چهره را به دنیای حیوانات می‌آورد

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های گوناگون وب مثل پباده سازی وبسایت , سئو و بهینه سازی وبسایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی مثل ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ساخت محتوا و یادگرفتن دیجیتال مارکتینگ کار می می‌نماید .
با ما یار و همدم باشید با این نوشته ی علمی اثر گذار :

در شرایطی که یک خصوصی سگ یا این که این که این که این که اینکه اینکه اینکه اینکه گربه داشته باشید، احتمال دارااست با این معضل رو به رو شده‌اید که بعضی بیشتراز آنها غذای باطن ظرف دیگری را می‌دزدند. این موسسه ایتالیایی ولتا که در باب ساخت سیستم‌های هوشمند کار می‌می‌نماید سعی کرده این معضل را رفع می‌نماید. به همین جهت ظرف هوشمندی ساخت کرده که نامش Mookkie خواهد بود.

این ظرف هوشمند در مراسم CES 2019 پرده‌برداری شد که دربرگیرنده یک ظرف مغناطیسی و یک دوربین برای تشخیص چهره‌ی حیوانات بود. این ظرف طوری پباده سازی شده که فقط با مراجعه‌ی صاحب ظرف در مغناطیسی غذا باز شود و دسترسی به خوراکی برای حیوان خانگی مهیا گردد.

با نزدیک شدن حیوان به ظرف، یک میکرو پردازنده با به کار گیری بیشتراز شبکه‌های عصبی عمیق سعی می‌می‌نماید چهره‌ی او را تشخیص دهد. در شرایطی که متوجه شود که سگ یا این که این که این که این که اینکه اینکه اینکه اینکه گربه‌ای که به ظرف نزدیک می گردد صاحب آن نموده است، درب مغناطیسی باز می گردد و دسترسی به خوراکی مهیا می‌گردد.

ولی هنوز معین نمی باشد که سیستم تشخیص چهره‌ی ساخت شده درین ظرف تا چه حد ظریف عمل می‌می‌نماید و آیا قدرتمند به تشخیص چهره‌ی گربه یا این که این که این که این که اینکه اینکه اینکه اینکه سگی خواهد بود که صورتش کثیف شده یا این که این که این که این که اینکه اینکه اینکه اینکه خیر؟

ظرف غذای هوشمند

با به کار گیری بیشتراز یک اپلیکیشن، می‌بضاعت غذای باطن ظرف را هم مشاهده اظهار‌کرد. Mookkie با ارسال اعلان به گوشی شما، اعلام می‌می‌نماید که چه مقدار بیشتراز غذا ما‌نده نموده است. علاوه بر این، دوربین تعبیه شده بالای این ظرف طوری قرار گرفته که غذای باطن آن را هم نشان خواهد اعطا اظهار‌کرد تا متوجه شوید چه مقدار بیشتراز آن ما‌نده نموده است.

همینطور این دستگاه دارنده یک چراغ نموده است تا حیوانات بتوانند به راحتی در تاریکی ظرف خویش را پیدا نمایند. اضطراری به ذکر نموده است که ولتا قصد داراست این ظرف هوشمند را تا شهریور سال آتی با بها ۱۸۹ دلار وارد بازار می‌نماید.

The post ظرف غذای هوشمند Mookkie سیستم تشخیص چهره را به دنیای حیوانات می‌آورد appeared first on دیجیاتو.ممبر تلگرام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *