زمینه : گوشی نو ویوو با پباده سازی منحصر به زودی معرفی خواهد شد

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متعدد وب مثل پباده سازی تارنما , سئو و بهینه سازی تارنما ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی مثل ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , تشکیل محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ عمل می مینماید .
با ما یار و همدم باشید با این مقاله موثر :

سال قبلی گوشی‌های هوشمند NEX این موسسه ویوو چیره شدند با فایده بیشتراز حاشیه‌های نازک و دوربین‌های سلفی توانمند نظرات همگی را به خویش جلب نمایند و به حیث میرسد ویوو قصد ندارد همین سال هم بیکار بنشیند. بر طبق بعضی بیشتراز شایعات که بیشتراز چین به گوش میرسد، ویوو قصد داراست گوشی هوشمند نو خویش با اسم رمز واتردراپ یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که Water Drop به معنی «قطره‌ی آب» را با یک پباده سازی منحصر به زودی معرفی مینماید.

منبعی که‌این خبر‌ها را فاش کرده گفته که به طور قطع هیچ پباده سازی مشابهی بیشتراز این تلفن وجود نخواهد داشت. علاوه بر این خاطرنشان اعلام کرد که‌این برای اولی توشه در تاریخ نموده است که یک گوشی با این پباده سازی وارد بازار می شود.

به حیث میرسد که ایده‌ی طرح این گوشی بیشتراز دستگاه ردیاب کیهانی در رمان «خلل سه تن» یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که Three Body problem الگوبرداری شده‌نموده است. دو تصویری که در بالا مشاهده می‌فرمائید بخش‌هایی بیشتراز این گوشی را به اکران می‌گذارند، ولی بیشتراز حد گنگ می باشند و هنوز نمی‌اقتدار نظری قطعی در درباره با این گوشی‌ها خاطرنشان اعلام کرد.

http://digiato.com/

به حیث میرسد که ایده‌ی طرح این گوشی بیشتراز دستگاه ردیاب کیهانی در رمان «خلل سه تن» یا این که این که این که این که‌این‌که‌این‌که‌این‌که‌این‌که Three Body problem الگوبرداری شده‌نموده است.

می بایست امیدوار بود که‌این خبر‌های فاش شده فقط یک هیاهوی تبلیغاتی نباشند و بعداز پرده‌برداری بیشتراز این گوشی، همگی بیشتراز پباده سازی منحصر گوشی نو ویوو لذت ببرند.

واجب به ذکر نموده است که داده ها بیشتری بیشتراز این گوشی در مشت وجود ندارد و چه بسا هنوز کسی اطلاعی راجع به اسم با اهمیت آن ندارد. این گوشی فعلا با اسم رمز واتردراپ شناخته خواهد شد.

The post گوشی نو ویوو با پباده سازی منحصر به زودی معرفی خواهد شد appeared first on دیجیاتو.آکادمی دیجیتال مارکتینگ

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *