تایتل : معرفی ویلچر خودران بیش تر از این مجموعه WHILL؛ تحولی در معاش توان یابان [تماشا نمائید]

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متعدد وب نظیر پباده سازی تارنما , سئو و بهینه سازی تارنما ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ساخت محتوا و یادگرفتن دیجیتال مارکتینگ عمل می می‌نماید .
با ما ملازم باشید با این نوشته ی علمی موءثر :

فناوری خودران یک عدد بیش تر از‌بیش تر از موضوعات داغ این روزهای جهان تکنولوژی بوده و اکثری بیش تر از این مجموعه های وسیع و کوچک درین حوزه عمل می نمایند. این مجموعه WHILL یک عدد بیش تر از‌بیش تر از این گزینه ها نموده است که درباره ایده ویلچرهای خودران به تحقیق و بسط می پردازد.

این مجموعه ژاپنی، فیض تلاش های خویش را در قالب ویلچری کانسپت به اسم Autonomous Drive System که بیش تر از طریق اپلیکیشن اختصاصی قابل فراخوانده شدن نموده است، در CES 2019 به سناریو نهاده نموده است. مبتنی بر این ایده، افرادی که مبتلا نقص‌‌ها حرکتی میباشند، می توانند در بوستان ها، موزه ها، بیمارستان ها، راس ها خرید، فرودگاه ها و ساختمان های دیگر ویلچری را فراخوانده و با فایده بیش تر از آن جابجا شوند.

ویلچر

بعداز نشستن فرد روی ویلچر آتی نگرانه این مجموعه WHILL، کافی نموده است او مقصد خویش را معین و معلوم می‌نماید تا با تکیه بر فناوری خودران به آنجا انتقال یابد. بعداز رساندن فرد به مقصد، ویلچر به طور خویش کار به ایستگاه اختصاصی خویش برگشته و تا دوره فراخوانده شدن بوسیله کاربری دیگر، شارژ می شود.

به گفته آقای Satoshi Sugie یک عدد بیش تر از‌بیش تر از موسسان و مدیرعامل کنونی WHILL قابلیت در دست تصاحب کردن دستی ویلچرهای این مجموعه هم موجود نموده است. درین وضعیت و در صورت مواجهه با یک بازدارنده، ویلچر بیش تر از وقوع برخورد ناخواسته با آن پیشگیری خواهد اعلام‌کرد.

آقای Sugie افزوده برای فراگیر کردن این محصول انقلابی، تجاری سازی آن در فرودگاه ها و راس ها خرید در دستور کار قرار گرفته نموده است. درین راستا پروژه های آزمایشی در بعضی بیش تر از فرودگاه های در در لا المللی در اکنون اجرا بوده و مذاکراتی هم در در لا طرفین جریان داراست. در گام بعدی بر فایده گیری بیش تر از تکنولوژی ها و دیگر لوازم این مجموعه WHILL در بخشها توریستی و پیاده منش ها تمرکز خواهد شد.

whill-autonomous-wheelchair (4)

پیش بیش تر از معرفی مفهومی Autonomous Drive System، ویلچر خودران Model Ci این مجموعه WHILL چیره به کسب عنوان اختراع سال 2018 بیش تر از مجله معروف Time شده بود.

whill

گفتنی نموده است استارتاپ های دیگری نظیر Lime و Mobike ایده های مشابهی را دنبال کرده و در زمینه بسط اسکوترهای برقی و دوچرخه های الکتریکی قابل اشتراک گذاری مشغول تحقیق میباشند.

The post معرفی ویلچر خودران بیش تر از این مجموعه WHILL؛ تحولی در معاش توان یابان [تماشا نمائید] appeared first on دیجیاتو.سی زد ای

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *