عنوان : پرداخت نشدن حقوق، کارکنان دولت ایالات متحده را روانه وبسایت های عده سپاری اعلام کرد

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متفاوت وب نظیر پباده سازی وب سایت , سئو و بهینه سازی وب سایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , تشکیل محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ عمل می می‌نماید .
با ما همپا باشید با این مقاله موثر :

تعطیلی دولت مرکزی ایالات متحده درحال حاضر وارد ۲۱امین روز خویش شده و جمعیت انبوه کارکنان دولت این سرزمین بازه زمانی هاست که حقوقی اخذ نکرده اند. در‌این در ولی بعضا دست به دامن تکنولوژی گردیده اند و برای نمونه با هشتگ ShutdownStories تصاویری بیشتراز باقیمانده حساب های بانکی خویش را روی توییتر پست می نمایند و بعضا دیگر هم به وبسایت عده سپاری GoFundMe متوسل گردیده اند تا بلکه راهی برای تامین مخارج خویش بیابند.

براساس اعلام مدیران این وبسایت، کارکنان دولت مرکزی ایالات متحده تقریبا ۱۰۰۰ صفحه تازه را در GoFundMe تشکیل کرده اند تا بیشتراز مردمان برای اخذ پول درخواست امداد نمایند. آن‌ها کمپین هایی را برای عده آوری پول رویه اندازی کرده اند که بیشتراز چندصد دلار تا هزاران دلار را مشتمل بر می شود و محل صرف آن پول هم بیشتراز پرداخت هزینه های آب و برق گرفته تا خرید خوار و توشه را در بر می گیرد.

تا به امروز بیشتراز محل این کمپین ها ۱۵۰ هزار دلار عده آوری شده‌نموده است

در اینجا توضیحات مربوط به یک عدد این صفحات را میخوانید که مادری بیشتراز فلوریسانت میسوری آن را نوشته:

اینجانب مادری مجرد هستم و یک فرزند ۶ ساله دارم که برای تامین مخارجش به اینجانب وابسته نموده است. فقط درآمد اینجانب تحت عنوان یک فرد باسابقه و کارمند دولت مدتی نموده است که به حافظه تعطیلی دولت قطع شده. تلاش کردم بیشتراز رویه های دیگری مخارجم را تامین کنم ولی آن‌ها برای پرداخت هزینه ها و تامین نیازهای فرزندم کافی نبودند. مطئمن نیستم چه زمانی به راز کار بر می گردم و به همین حافظه بیشتراز شما درخواست میکنم هر مقدار که درتوانتان هست به اینجانب امداد فرمایید. یک مادر نیازمند.

گفتنی نموده است تعطیلی دولت بیشتراز ماه پیش ابتدا شده و علت هم این بوده که مجلس و سنای ایالات متحده نتوانستند برسر تامین بودجه ۵ میلیارد دلاری تشکیل دیوار مرزی که دونالد ترامپ پیشنهادش را داده بود با یکدیگر به توافق برسند.. بعداز این اتفاق ترامپ اذعان اعلام کرد که اداره های مدنی تازمانیکه بودجه این پروژه تامین نشود کار خویش را ابتدا نخواهند اعلام کرد و بیشتراز آن مجال تا به امروز حدود ۴۲۰ هزار کارمند دولت حقوق خویش را اخذ نکرده اند.

با جستجوی عبارت Government Shutdown در وبسایت GoFundMe با بیشتراز ۱۶۵۰ سود روبرو می شوید و دیدنی آنکه تا به امروز بیشتراز محل این کمپین ها پولی نزدیک به ۱۵۰ هزار دلار عده آوری شده‌نموده است.

The post پرداخت نشدن حقوق، کارکنان دولت ایالات متحده را روانه وبسایت های عده سپاری اعلام کرد appeared first on دیجیاتو.پباده سازی وب سایت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *