تایتل : استعفای رئیس ارشد هواوی در کانادا همزمان با تشدید بازرسی‌های امنیتی

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های گوناگون وب نظیر پباده سازی وب سایت , سئو و بهینه سازی وب سایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی نظیر ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ایجا محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ عمل می مینماید .
با ما ملازم باشید با این نوشته ی علمی موثر :

با ارتقاء تنش ها در لا چین و کشورهای غربی یک عدد‌بیشتراز مدیران ارشد هواوی در کانادا و سخنگوی این مجموعه بیشتراز سمت خویش کناره‌گیری نموده نموده است.

« اسکات بردلی »، معاون ارشد هواوی در کانادا با انتشار پستی در لینکدین این تصمیم را علنی ساخت ولی به جهت حیاتی آن اشاره نکرد. با این اکنون به باور بعضا تشدید بازرسی ها بیشتراز معیارهای امنیتی این مجموعه در‌این کناره‌گیری بی تاثیر نبوده نموده است.

او در یادداشتی مدعی شده که تصمیم او برای خروج به صورت ناگهانی اتخاذ نشده و اتفاقات رخ داده طی 1 سال و نیم پیشین بدین دستور سبب ساز شده‌نموده است.اسکات بردلی

اسکات بردلی بیشتراز سال ۲۰۱۱ و بعداز ترک مدیریت Bell Media و همینطور شکست در انتخابات به هواوی ضمیمه. در کارنامه بردلی ریاست انجمن 5G کانادا هم دیده می شود که در قالب یک گروه تجاری، پیاده سازی نسل ارتباطی بعدی را ترویج و تسهیل می اظهار کرد.

«اریک لی»، رییس شعبه کانادایی هواوی با ارسال یادداشتی به کارکنان بیشتراز نقش بردلی در رشد این مجموعه و ایجا رابطه ها با دولت تشکر نمود و اظهار‌اظهار کرد که در آتی هم بیشتراز مشاوره های او فایده خواهد شد.

این رئیس کهن طی حضورش در هواوی کانادا تلاش های اکثری را برای ارتقاء شهرت و اعتبار هواوی انجام اعطا اظهار کرد و به‌دنبال رفع نگرانی هایی کاربران در مسئله درباره دربین این مجموعه و دولت چین بود.

با این اکنون در هفته های اخیر و در پی بازداشت «منگ وانژو»، رئیس مالی ارشد هواوی در کانادا تنش های اکثری در لا پکن و اتاوا در گرفت تا جایی که دولت چین کانادا را به اقدامات تلافی جویانه تهدید و ۱۳ شهروند این مرز و بوم را بازداشت اظهار کرد.

خلل‌ها هواوی به همین جا ختم نمی شود و روز پیشین یک عدد‌بیشتراز کارکنان ارشد بخش مالی هواوی در لهستان هم به اتهام جاسوسی برای چینی ها بازداشت شد که در صورت اثبات جرم احتمال دارااست به ده سال زندان محکوم شود. وزارت خارجه چین نگرانی عمیق خویش را بیشتراز بازداشت این فرد ابراز کرده و هواوی هم با انتشار بیانیه ای بر پایبندی این مجموعه به مقررات لهستان تاکید اظهار کرد.

The post استعفای رئیس ارشد هواوی در کانادا همزمان با تشدید بازرسی‌های امنیتی appeared first on دیجیاتو.پباده سازی وب سایت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *