عنوان : سونی با پباده سازی و قابلیت‌های نو در پی حضور کار کشته در MWC 2019

آکادمی دیجیتال مارکتینگ سی زد ای در زمینه های متعدد وب مثل پباده سازی وبسایت , سئو و بهینه سازی وبسایت ,لینک سازی و تبادل لینک , خدمات شبکه های اجتماعی مثل ممبر تلگرام و فالور اینستاگرام , ایجا محتوا و فراگیری دیجیتال مارکتینگ کار می مینماید .
با ما همپا باشید با این مقاله اثرگذار :

این موسسه سونی با تغییر و تحول و تحول‌و تحول تحول گروه مدیریتی خویش را برای استارت برهه زمانی جدیدی بیش تر از بسط و گسترش موبایل آماده می مینماید و هم اکنون یکی از بیش تر از‌بیش تر از مدیران این مجموعه به بعضا خصوصیت های پرچمدار آتی و دوره معرفی آن اشاره نموده نموده است.

۲۰۱۸ سال چندان نیکی برای سونی موبایل نبود و درین سال ژاپنی ها با کاهش فروش گوشی و جابجایی های گسترده در مرحله مدیران مواجه شدند. بخش اعظمی بیش تر از کاربران این مجموعه نگرانند که این موسسه محبوبشان به سرنوشت نوکیا و HTC در گیر شود ولی «دان مِسا»، معاون این مجموعه در حاشیه CES به نکات مهمی در گزینه گوشی های بعدی اشاره کرده که بیش تر از تلاش برای بازسازی این برند خبر می دهد.اکسپریا XZ4ظاهرا تعیین رهبر نو برای این بخش بیش تر از این موسسه سونی با تغییر و تحول و تحول‌و تحول تحول استراتژی هم همپا بوده و اولیه مرحله بیش تر از آن با معرفی موبایلی نو در MWC همپا می شود که به گفته دان مسا مسیر پیش روی سونی موبایل را معین و معلوم خواهد اعلام کرد.

مسا افزود که انگیزه این مجموعه ارائه تجربه کاربری خوبتر در دوربین موبایل نموده است ولی به جزییات طولانی تر اشاره نکرد. این مسائل با شایعات جان دار پیرامون پیاده سازی دوربین سه گانه در اکسپریا XZ4 مطابقت دارااست. علاوه بر این تعیین Shigeki Ishizuka، بیش تر از مسئولان برنده بخش دوربین تحت عنوان قیم واحد بسط و گسترش هم مهر تاییدی بر این مسائل می زند.

ولی خبرهای بدی برای عاشقان موبایل های کامپکت هم در خط مش نموده است چرا‌که مسا علی رغم اشاره به اینکه مدام فضا برای ارائه موبایل در سایزهای متعدد وجود، تاکید اعلام کرد که کاربران به نمایشگرهای بزرگتر علاقه دارا‌می‌باشند و ظاهرا سال جاری خبری بیش تر از نسخه کامپکت نخواهد بود.

در پایان بایستی اشاره کنیم که علی رغم ارتقا محبوبیت موبایل های گیمینگ ظاهرا خبری بیش تر از موبایل نسخه پلی استیشن در کار نخواهد بود. همینطور به حیث می رسد ژاپنی ها عجله چندانی برای ورود به حوزه 5G ندارند و این در حالی نموده است که سامسونگ نسخه اولیه گلکسی 5G را در CES 2019 به سناریو گذارده بود.

The post سونی با پباده سازی و قابلیت‌های نو در پی حضور کار کشته در MWC 2019 appeared first on دیجیاتو.سی زد ای

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *