ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه | 9 صبح الی 8 شب

اراک، خیابان رجایی…

09183930701

تعریف ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از راه‌های بازاریابی و معرفی محصولات در حوزه‌ی دیجیتال است. شما با استفاده از ایمیل، برای مشتریان و کاربران خود توضیحاتی و اطلاعات کلی در مورد محصولات و یا خدمات شرکت خود ارسال می‌کنید. هدف از انجام این کار معرفی شرکت به مشتریان جدید، معرفی محصولات به مخاطبان و مشتریان قدیمی و در نهایت افزایش فروش است.

ما در پیشرفت آنلاین به بهترین شکل و با طراحی زیبا و با کمترین هزینه، امور ایمیل مارکتینگ شما را انجام می‌دهیم. برای این کار تعرفه‌ها را مشاهده کنید و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعرفه‌ها را ببینید پشتیبانی تلگرامی

برندسازی

با ارسال ایمیل و معرفی سایت و یا شرکت خود شما می‌توانید برندسازی بهتری داشته باشید. همانطور که می‌دانید برندسازی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در حوزه‌ی فعالیت‌های دیجیتالی و در نتیجه فروش بیشتر است. به طوری که اگر شما موفق شوید برند خود را به درستی به کاربران معرفی کنید، درآمد بسیار خوبی در انتظار شما خواهد بود.

افزایش فروش

با ارسال ایمیل به کاربرانی که در خبرنامه‌ی شما عضو شده‌اند شما می‌توانید فروش خود را افزایش دهید. شما با ارسال یک ایمیل حاوی معرفی محصولات یا آگاه سازی کاربران از تخفیف‌هایی که در نظر گرفته‌اید می‌توانید فروش خود را بیشتر کنید.

افزایش کاربران

شما با استفاده از ایمیل مارکتینگ می‌توانید کاربران خود را افزایش دهید.
به این صورت که شما با ارسال ایمیل یک ایمیل با محتوای مناسب کاربران را ترغیب کنید تا ایمیل را مطالعه کنند و در آخر روی لینک‌هایی که درون آن مطلب قرار داده اید کلیک کنند و همین باعث افزایش کاربران سایت و یا مجموعه‌ی شما شوند.

و اما چرا ایمیل مارکتینگ

با معرفی ایمیل مارکتینگ به عنوان یک روش مستقیم در بازاریابی اینترنتی، این راهکار توانسته است خود را به عنوان یکی از موثرترین راه‌های تبلیغ معرفی کند. البته این روش بازاریابی را نباید با ارسال ایمیل‌های اسپم اشتباه گرفت.

در ایمیل مارکتینگ محتوای ایمیل به صورت هدفمند نوشته و برای گروه خاصی ارسال می‌شود تا تأثیر قابل توجهی در میزان فروش داشته باشد.

صرفاً نوشتن چند خط یا قرار دادن چند لینک درون یک ایمیل و ارسال آن به مشتریان ایمیل مارکتینگ نیست.

برای این کار متن و محتوای ایمیل باید به صورت کاملاً دقیق نوشته و تمام اهداف آن بررسی شود تا ارسال ایمیل و دریافت آن به صورت موفق انجام شود.

از مزایای ایمیل مارکتینگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- با استفاده از ایمیل مارکتینگ شما می‌توانید نرخ بازگشت سرمایه را به آسانی مشخص کنید.

2- حداقل 50 درصد از کاربران ایمیل‌های خود را باز می‌کنند و به این صورت می‌توان به عنوان یک روش مستقیم برای ارسال اطلاعات به کاربر مورد استفاده قرار بگیرد.

3- کاهش هزینه‌ها به دلیل خودکار بودن مراحل ارسال ایمیل.

البته این نکته را فراموش نکنید که نباید برای ایمیل مارکتینگ از لیست‌های آماده استفاده کنید چون این کار ممکن است باعث اسپم شدن ایمیل و خراب شدن وجهه‌ی برند شما شود.

 

مواردی که باعث موثرتر شدن ایمیل مارکتینگ می‌شوند به شرح زیر می‌باشند.

1- داشتن خلاقیت:

این آیتم یکی از مهمترین فاکتورهای اثربخشی است. داشتن خلاقیت در طراحی و چیدمان محتوای ایمیل، باعث می‌شود تا کاربر به خواندن ایمیل ترغیب شود و بدین شکل باعث اثربخشی بیشتر ایمیل می‌شود.

2- محتوای مرتبط با موضوع ایمیل:

محتوایی که در قالب ایمیل برای مشتریان خود ارسال می‌کنید باید مرتبط با موضوع باشد چه موضوع متن‌های داخل ایمیل، چه موضوعی که در عنوان ایمیل ارسال می‌شود و چه در موضوع حوزه کاری شما.

3- زمانبندی مناسب: یکی دیگر از فاکتورهای اثربخشی بیشتر، زمان ارسال کردن ایمیل می‌باشد. برای اینکه یک ایمیل موثر واقع شود باید در زمان مناسب نیز ارسال شود و این که چه زمانی مناسب است را باید با ارسال ایمیل تست مشخص کنید.

4- داشتن یک صفحه‌ی فرود یا لندیگ خوب:

برای افزایش در فروش شما باید یک صفحه‌ی لندینگ با ظاهر خوب و مرتب در سایت خود طراحی کنید. به هیچ عنوان از صفحه‌ی اصلی سایت خود به عنوان صفحه‌ی فرود استفاده نکنید. تا حد امکان این صفحه را سبک کنید و تنها مواردی که واقعاً لازم است را درون آن قرار دهید تا مخاطب با انتقال از صفحه‌ی ایمیل به این صفحه دچار سردرگمی نشود و بتواند مطلب یا محصولی را که در داخل ایمیل به آن اشاره شده است را به راحتی پیدا کند.

جمع بندی

شما با کمک این مقاله می‌توانید برای مشتریان و مخاطبان خود ایمیل خوب و غیر اسپم بفرستید. همچنین انجام این کار را به شرکت ما یعنی پیشرفت آنلاین بسپارید. شما هر زمانی که بخواهید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی گفته شده با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بتوانید این کار را به بهترین نحو انجام دهید.

بسته شرکتی

1,500,000 ریال
تعداد ایمیل : ۳۰۰۰۰
هر ایمیل : 5۰ ریال
بدون محدودیت زمانی

اطلاعات بیشتر و سفارش

بسته سازمانی

1120,000 ریال
تعداد ایمیل : ۲۰۰۰۰
هر ایمیل : 56 ریال
بدون محدودیت زمانی

اطلاعات بیشتر و سفارش

بسته اقتصادی

620,000 ریال
تعداد ایمیل : ۱۰۰۰۰
هر ایمیل : 62 ریال
بدون محدودیت زمانی

اطلاعات بیشتر و سفارش

بسته مقدماتی

370,000 ریال
تعداد ایمیل : ۵۰۰۰
هر ایمیل : 74 ریال
بدون محدودیت زمانی

اطلاعات بیشتر و سفارش

مزایای سفارش از پیشرفت آنلاین

کم هزینه بودن و داشتن کیفیت بالا
یکی از بارزترین مزایای پیشرفت آنلاین هزینه کم آن نسبت به بقیه شرکت‌های ارائه دهنده‌ی ایمیل مارکتینگ است.

ارسال پیام برای مخاطبین هدف
با ارسال ایمیل با کیفیت رضایت کامل مشتریان را برای شما به ارمغان می‌آوریم.

ارسال بدون محدودیت
هر زمان که بخواهید ایمیل‌های شما ارسال می‌شود.

قیمت کمتر نسبت به رقبا
پیشرفت آنلاین کمترین قیمت را در بین سایر رقبا دارد.

ارسال بدون اسپم
ایمیل‌های ارسالی بدون اسپم شدن به دست مشتریان و مخاطبین شما می‌رسد.

ارسال سریع
ایمیل‌های شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال می‌شود.