ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه | 9 صبح الی 8 شب

اراک، خیابان رجایی…

09183930701

تبلیغات گسترده در شبکه‌های اجتماعی

 

شرکت پیشرفت آنلاین، با برنامه ریزی دقیق به شما در معرفی شما در شبکه‌های اجتماعی کمک می‌کند تا بهتر دیده شوید. ما در پیشرفت آنلاین در تلاش هستیم تا بهترین شبکه و نتیجه را برای شما به کار ببندیم تا شما زودتر با مخاطبین و مشتریان خود آشنا شوید. ارتباط ما به شکل مستقیم با یک جامعه‌ی آماری بزرگ در شبکه‌های اجتماعی مختلف، برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا مشتریان خود را زودتر بشناسید.

تعرفه‌ها را ببینید پشتیبانی تلگرامی

تبلیغات هدفمند

شرکت پیشرفت آنلاین برای تبلیغات شما به دنبال بهترین نتیجه‌ است و این کار را با تبلیغات هدفمند برای شما انجام می‌دهیم.

تبلیغات تضمینی

ما به شما این تضمین را می‌دهیم که با انتشار تبلیغات، نرخ بازگشت سرمایه‌ای بالا را برای شما در پی داشته باشد. تبلیغات به صورت شفاف انجام خواهد گرفت و شما در جریان کار قرار خواهید گرفت.

جامعه‌ی آماری بزرگ

پیشرفت آنلاین با دسترسی مستقیم به مدیران کانال‌های بزرگ تلگرامی، پیج‌های بزرگ اینستاگرامی و دیگر رسانه‌های اجتماعی آنلاین، برای شما یک جامعه‌ی بزرگ آماری را فراهم می‌کند تا تبلیغات شما در فضای گسترده‌ای منتشر شود.

چرا تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

امروزه تقریباً تمام افراد با شبکه‌های اجتماعی سر و کار دارند و زمان زیادی از وقت خود را صرف آنلاین بودن در این شبکه‌ها می‌کنند.

به عنوان مثال شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام با داشتن کاربران زیاد و سلایق متفاوت، به یکی از بهترین مکان‌ها برای تبلیغ محصولات و خدمات تبدیل شده‌اند.

طبق آمار منتشر شده اینستاگرام در ایران در 24 میلیون کاربر و تلگرام بالغ بر 40 میلیون کاربر فعال دارند.

تبلیغ در اینستاگرام

همانطور که پیش‌تر گفته شد، اینستاگرام چیزی در حدود 24 میلیون کاربر ایرانی دارد.

و درصد زیادی از این کاربران به خرید کردن علاقه دارند که با برنامه ریزی می‌توانید به این مشتریان بالقوه دسترسی داشته باشید. ما درشرکت پیشرفت آنلاین این کار را برای شما انجام می‌دهیم به این صورت که این مشتریان بالقوه را شناسایی کرده و با ارسال تبلیغ محصول یا خدمات شما به این گروه، تبلیغات هدفمندی را برای شما انجام خواهیم داد. ما به صورت همکاری بدون هیچ واسطه‌ای و دسترسی به پیج‌های پربیننده کار را برای شما راحت‌تر می‌کنیم.

تبلیغ در تلگرام

تلگرام یکی از پربازدیدترین شبکه‌های اجتماعی در ایران است به طوری که بیش از 50 درصد ترافیک مصرفی داخل ایران به این شبکه اختصاص دارد. این شبکه با داشتن بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی به یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین مبدل شده است.

این شبکه‌ی اجتماعی با داشتن قابلیتی به عنوان کانال، مخاطبین بسیاری را به خود جذب کرده است. در این شبکه، انواع و اقسام مختلف کانال‌ها با موضوعات مختلف وجود دارد که می‌توان به کمک آن‌ها، فروش خدمات و محصول خود را چندین برابر کرد.

داشتن تعامل مستقیم با این کانال‌ها و دسته بندی آن‌ها در موضوعات مختلف یکی از نکات مثبت شرکت پیشرفت آنلاین است. شما به کمک شرکت ما می‌توانید محصولات خود را در معرض دید میلیون‌ها کاربر قرار دهید و باعث فروش بیشتر خود شوید. البته این کار به شکل دقیق و بررسی شده انجام خواهد گرفت و به شما این ضمین را خواهیم داد که بهترین نتیجه و نرخ بازگشت سرمایه را برای شما در پی داشته باشد.

با یک برنامه ریزی دقیق و مدون شما می‌توانید محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو به این کاربران معرفی کنید.

در این راه می‌توانید از ما کمک بخواهید. شرکت پیشرفت آنلاین با داشتن کارشناسان مجرب و دسترسی به کانال‌های بزرگ تلگرامی و تخصصی و همچنین پیج‌های معروف در اینستاگرام، می‌تواند به شما در این راه کمک فراوانی کند. پس از همین امروز به دنبال فروش بیشتر خود با استفاده از تبلیغات گسترده در سطح شبکه‌های اجتماعی فعال باشید.

بسته تبلیغات در تلگرام

تلگرام بهترین مکان‌ برای فروش محصولات است اما باید توجه داشت که تبلیغات در کجا به نمایش دربیاید.

پیدا کردن کانال‌های سالم و مورد هدف، کار سختی است که ما در پیشرفت آنلاین این کار را برای شما انجام داده و تبلیغات شما را در این شبکه منتشر می‌کنیم.

اطلاعات بیشتر و سفارش

بسته تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی خود را به ما بسپارید و منتظر هجوم مشتریان به سمت محصولات و خدمات خود باشید.

ما برای شما این تبلیغات را به صورت هدفمند انجام می‌دهیم و تبلیغات را برای مشتریان بالقوه به نمایش خواهیم گذاشت.

برای اطلاع از لیست قیمت‌ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اطلاعات بیشتر و سفارش

بسته تبلیغات در دیگر شبکه‌های اجتماعی

نگران نباشید؛ در صورتی که نیاز به تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی مختلف داشته باشید، ما این کار را نیز برای شما انجام می‌دهیم.

برای کسب اطلاع از قیمت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اطلاعات بیشتر و سفارش

مزایای سفارش از پیشرفت آنلاین

کیفیت و نرخ بازگشت سرمایه عالی
شرکت ما با برنامه ریزی دقیق و مدون بهترین کیفیت و نرخ بازگشت سرمایه را در امر تبلیغات شبکه‌های اجتماعی به ارمغان خواهد آورد.

دسترسی به جامعه‌ی آماری وسیع
با دسترسی مسقیم به نشردهنده‌ و صاحب رسانه و داشتن یک جامعه‌ی آماری بزرگ، تبلیغات شما را به بهترین نحو در شبکه‌های اجتماعی فعال در ایران منتشر خواهیم کرد.

شخصی سازی

تبلیغات با توجه به موضوع آن شخصی سازی می‌شود.

هزینه کمتر
پلن‌های تبلیغاتی پیشرفت آنلاین نسبت به سایر شرکت‌ها قیمت کمتری دارد.

کیفیت عالی
بهترین کیفیت و تجربه‌ی کاری را با پیشرفت آنلاین تجربه کنید.

ارسال هدفمند
تبلیغات شما به صورت هدفمند به جامعه‌ی آماری ارسال می‌شود.