ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه | 9 صبح الی 8 شب

اراک، خیابان رجایی…

09183930701

خدمات مدیریت کردن حساب‌های شبکه‌های اجتماعی

شرکت پیشرفت آنلاین حساب‌های شبکه‌های اجتماعی را به شکل حرفه‌ای برای شما مدیریت می‌کند. با استفاده از تجربیات چندین ساله که در این زمینه کسب کرده‌ایم، برای برند شما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا حضور شما در شبکه‌های اجتماعی بسیار پر رنگ باشد.

تعرفه‌ها را ببینید پشتیبانی تلگرامی

مدیریت حساب‌ کاربری در شبکه‌های اجتماعی دیگر

یکی از عوامل موفقیت شما در فضای مجازی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است. ما در پیشرفت آنلاین به شما کمک خواهیم کرد که در این شبکه‌ها بهتر دیده شوید و فروش خود را افزایش دهید.

مدیریت کانال شما در تلگرام

یکی از عوامل موفقیت و افزایش فروش شما در فضای مجازی، فعالیت در برنامه تلگرام است. ما در پیشرفت آنلاین به شما کمک خواهیم کرد که در تلگرام کانال بهتر و پربازدیدتری داشته باشید.

مدیریت حساب کاربری در اینستاگرام

یکی از عوامل موفقیت شما در فضای مجازی فعالیت در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام است. ما در پیشرفت آنلاین به شما کمک خواهیم کرد که در اینستاگرام بهتر دیده شوید.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و سپردن مدیریت آن به پیشرفت آنلاین

در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی بخشی از زندگی روزانه مردم شده است.  به همین خاطر هر شرکتی برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود باید در این شبکه‌ها فعالیت داشته باشند. با فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی، این شبکه‌ها تجارت الکترونیک را با تحولی عظیم روبه رو کرد؛ از این رو امروزه یکی از بازارهای مهم در زمینه فروش آنلاین همین شبکه‌های اجتماعی هستند.

با حضور در این شبکه‌ها، شرکت‌ها می‌توانند به تجارت الکترونیکی خود رونق ببخشند. حضور در این شبکه‌ها به معنی شناخته‌تر شدن و برندسازی بهتر شرکت می‌شود و از این طریق فروش محصولات و خدمات شرکت به طوری چشمگیری افزایش می‌یابد.

اما صرفاً ثبت یک صفحه در شبکه‌های اجتماعی منجر به شناخته شدن و فروش بیشتر نمی‌شود. فعالیت در این شبکه‌ها در عین حال که کاری راحت به نظر می‌رسد، اما کاری بسیار سخت و خسته کننده‌ای است. و این کار در حال حاضر یک علم به حساب می‌آید. چه بسا شرکت‌هایی که با فعالیت در این شبکه‌ها به هدف خود نرسیده‌اند و از ادامه فعالیت منصرف شده‌اند.

در حال حاضر دو شبکه‌ی اجتماعی در داخل ایران بسیار محبوب هستند.

 اینستاگرام

اینستاگرام محبوب‌ترین و پر استفاده‌ترین شبکه‌ی اجتماعی در سطح جهانی و داخل ایران است. این شبکه سهم زیادی از بازار اینترنتی را در اختیار خود قرار داده است. شرکت‌ها می‌توانند برای معرفی خدمات و محصولات خود و ارتباط مستقیم با مخاطبین و مشتریان خود استفاده کنند.

با داشتن صفحه‌ای پرکاربر در این شبکه، شرکت‌های کوچک هم همانند شرکت‌های بزرگ می‌توانند فروش خوبی داشته باشند. از این رو فعالیت در اینستاگرام، یکی از فعالیت‌های مهم هر شرکت می‌تواند باشد.

شما خودتان می‌توانید محصولات شرکتتان را در این شبکه در معرض دید مشتریان خود قرار بدهید. اما برای اینکه فعالیت موثری داشته باشید بهتر است از شرکت‌هایی که در این زمینه یعنی مدیریت کردن شبکه‌های اجتماعی فعال هستند کمک بگیرید. ما در پیشرفت آنلاین آماده همکاری در این زمینه با تجربه‌ی چندین ساله هستیم و با استفاده از همین تجارب پیج شما را در موضوع فعالیت خودتان به یکی از محبوب‌ترین پیج‌های فعال در اینستاگرام تبدیل خواهیم کرد.

تلگرام

تلگرام نیز به مانند اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در داخل ایران است. این شبکه‌ی اجتمای با جامعه‌ی آماری 40 میلیون کاربری خود می‌تواند برای شرکت‌ها، یک سکوی پرتاب در امر فروش باشد. فعالیت در این شبکه نیز می‌تواند به رونق کسب و کار شما منجر شود. اما فعالیت در این شبکه نیز نیاز به دانش مدیریت دارد و صرفاً کپی کردن یک سری اطلاعات درون کانال نیست. به طوری که شما اگر دانش کافی را نداشته باشید ممکن است بعد از مدتی همان تعداد کاربری که در کانال‌ تلگرامی خود جذب کرده‌اید از دست بدهید. تهیه مطلب جذاب برای کاربران کانال کاری طاقت فرسا است. به همین منظور شرکت پیشرفت آنلاین با تجربه‌ی 4 ساله‌ی خود در زمینه مدیریت کانال‌های تلگرامی به شما در بهتر شدن کانال و در نتیجه فروش بیشتر خدمات و محصولات شما، آماده‌ی همکاری می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی تعرفه‌ی خدمات می‌توانید با کارشناسان پیشرفت آنلاین در تماس باشید.

پلن اول مدیریت کانال تلگرامی

انتشار 3 مطلب در هفته
انتشار محتوای گرافیکی ندارد
تولید محتوای عادی
ویرایش تصاویر و درج لوگوی شما
جذب ممبر ندارد

اطلاعات بیشتر و سفارش

پلن دوم مدیریت کانال تلگرامی

انتشار 5 مطلب در هفته
انتشار محتوای گرافیکی
تولید محتوای مناسب
ویرایش تصاویر و درج لوگوی شما
جذب ممبر به صورت محدود

اطلاعات بیشتر و سفارش

پلن سوم مدیریت کانال تلگرامی

انتشار 7 مطلب در هفته
انتشار محتوای گرافیکی
تولید محتوای حرفه‌ای
ویرایش تصاویر و درج لوگوی شما
جذب ممبر 1000+

اطلاعات بیشتر و سفارش

پلن اول مدیریت پیج اینستاگرام

انتشار 3 مطلب در هفته
انتشار یک استوری در طول هفته
تولید محتوای ساده
ویرایش تصاویر و درج لوگوی شما
عدم جذب فالوور

اطلاعات بیشتر و سفارش

پلن دوم مدیریت پیج اینستاگرام

انتشار 5 مطلب در هفته
انتشار دو استوری در طول هفته
تولید محتوای مناسب
ویرایش تصاویر و درج لوگوی شما
جذب فالوور محدود

اطلاعات بیشتر و سفارش

پلن سوم مدیریت پیج اینستاگرام

انتشار 7 مطلب در هفته
انتشار 4 استوری در طول هفته
تولید محتوای حرفه‌ای
ویرایش تصاویر و درج لوگوی شما
جذب فالوور +1000

اطلاعات بیشتر و سفارش

مزایای سفارش از پیشرفت آنلاین

افزایش مخاطب به دلیل مطالب هدفمند

با استفاده از مطالب هدفمند و کاربر پسند مشتریان و مخاطبین بیشتری را به حساب‌های شبکه‌های اجتماعی هدایت خواهیم کرد.

مدیریت به صورت کاملاً حرفه‌ای

تولید محتوای هدفمند و مرتبط با موضوع فعالیت شما و قرار دادن آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی به صورت کاملاً منظم و استفاده از یک تیم حرفه‌ای و مجرب

تولید محتوای هدفمند
به سادگی صاحب محتوای هدفمند در شبکه‌های اجتماعی شوید.

فروش و برندسازی بیشتر
با پیشرفت آنلاین فروش بیشتر و برندسازی بهتر را تجربه کنید.

محوبیت بیشتر برند
شما به سادگی می‌توانید برند خود را در شبکه‌های احتماعی محبوب‌تر کنید.

نظم در کار

حساب‌های شبکه‌های اجتماعی شما به صورت منظم بروز خواهند شد.